Prag PV40-200-V-C-S 200V DC Surge Protective Device
prag
₦72,240.00
Tax excluded
Quantity
  Security policy
(edit with the Customer Reassurance module)
  Delivery policy
  Return policy
Description
PV40-200-V-C-S Surge Protector
Product Details
New
Comments (0)
Grade
No customer reviews for the moment.
16 other products in the same category:
Brand: ITEL HOMES
20L ITEL MICROWAVE OVEN
(0)
More
In stock
Brand: ITEL HOMES
ITEL MULTI - FUNCTION BLENDER M3
The Itel Multi-function Blender M3 (IESA-003) is a powerful 2-in-1 kitchen appliance featuring an 800W pure copper motor, 1.8L capacity, and a 6-leaf stainless steel blade capable of 21,000 RPM. Designed for durability and performance, it includes a scratch-resistant glass jar, 4D vortex blending technology, and a 3-year motor warranty.
More
In stock
ITEL AIR FRYER 7L
he Itel 7L Multi-functional Digital Air Fryer (IAF-003) is a 1400W–1500W capacity kitchen appliance designed for healthy, oil-free cooking, reducing fat intake by up to 80%. It features rapid air technology, a 7-liter non-stick, detachable basket, and a digital touch interface, making it ideal for families.